Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Обмін трафіком

 Типові вимоги до компаній-нерезидентів та умови отримання послуги ПАТ «Укртелеком» по завершенню міжнародного телефонного трафіку за допомогою технології VoIP

1.  Компанія-заявник подає лист у довільній формі про бажання отримати послугу міжнародного електрозв’язку за допомогою технології VoIP на ім’я директора департаменту міжоператорських продажів ПАТ «Укртелеком» Новікова Д.С. (адреса: 01601, м. Київ, бул. Т. Шевченка, 18. ФЦПП ПАТ «Укртелеком»).

2. Компанія-заявник надає ПАТ «Укртелеком» документи згідно переліку:

  • свідоцтво про реєстрацію;
  • дані про розташування головного офісу;
  • документ, який встановлює повноваження особи на підписання договору (статут, положення, довіреність);
  • документ представника компанії-заявника, який посвідчує особу, яка буде підписувати договір.

Всі перераховані документи повинні бути засвідчені згідно із законодавством країни їх видачі, переведені на українську або російську мову, легалізовані, нотаріально завірені та завірені грифом Апостиль.

3. Після розгляду наданих документів, у випадку їх достатності для укладання відповідної угоди, ПАТ «Укртелеком» готує та надсилає компанії-заявнику проект угоди на отримання послуги міжнародного електрозв’язку. Водночас компанія-заявник отримує технічні умови   ПАТ «Укртелеком» на отримання послуги.

4. Сторони узгоджують текст та умови угоди (робочі зустрічі, офіційне листування, листування за допомогою електронної пошти та факсимільного зв’язку) та підписують її.

5.  На етапі укладання угоди ПАТ «Укртелеком» разом з компанією-заявником може провести тестування підключення обладнання компанії-заявника до ІР-мережі ПАТ «Укртелеком».

6.  У випадку позитивних результатів тестування, а також перерахування компанією-заявником авансового платежу, ПАТ «Укртелеком» розпочинає надання послуги.

Контактні особи:

Наконечна Катерина Василівна – начальник відділу взаємодії з міжнародними операторами ФЦПП ПАТ «Укртелеком»:

Телефон: +380 44 235 9152.

Факс: +380 44 235 5178.

E-mail: K.Nakonechna@ukrtelecom.ua


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок