Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Запити цінових пропозицій06.12.2016

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на «Послуги по ремонту та обслуговуванню дизель-генераторів, розташованих на об’єктах ПМР ПАТ «Укртелеком» протягом 2017 року».

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:послуг з технічного обслуговування вузлів обліку газу,паливних та топкових протягом опалювального періоду 2016-2017р.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:Роботи з ремонту приміщення центрів обслуговування абонентів (ЦОА)

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на «Визначенняпідрядникадлявиконанняелектромонтажнихробітзгіднопроектузовнішньогоелектропостачанняоб’єктуПАТ«Укртелеком»заадресою: м. Одеса, вул. Паустовського, 15».

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту санвузла адміністративної будівлі за адресою: м.Первомайск, вул. К.Маркса, 3

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщення центру обслуговування абонентів (В2С та В2В)МФ ПАТ «Укртелеком» за адресою: м.Южноукраїнськ, п-т. Незалежності, 3

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Робіт з ремонту ливнеприйомної системи будівлі СЛД №3 ОФ ПАТ «Укртелеком» за адресою: Одеська область, смт. Арциз, вул.28 червня,86

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю «Робіт з ремонту покрівлі будівлі філії ПАТ «Укртелеком» за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева 70».

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюробіт з ремонт приміщення центру обслуговування абонентів за адресою: м.Миколаїв, вул.Соборна,1

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: послуг з комплексу робіт по перевірці приладів обліку газу за адресами: м. Одеса, вул. Балківська, 54, м.Болград, вул.Інзовська,171, м.Іванівка, вул.Леніна, 72.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщення центруобслуговування абонентів за адресою: Херсонська область смт. В.Лепетиха вул.Чкалова,11.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщеня центру обслуговування абонентів ПАТ «Укртелеком» за адресою: Одеська обл.смт. Тарутино, вул. Добровольського 5.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщення ЦОА ОФ ПАТ «Укртелеком» за адресою: Одеська область, м.Березівка, вул. К.Маркса, 1 а

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщення центру обслуговування абонентів Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» за адресою: Херсонська область смт. Білозерка, вул. К.Маркса, 92

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю робіт з ремонту приміщення ЦОА за адресою: смт. Сарата, вул. Чкалова 15.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту санвузла адміністративної будівлі за адресою: Миколаївська обл. м. Первомайськ, вул. К. Маркса, 3

Оголошення про проведення Тендеру на закупівлю послуг з технічного обслуговування та підготовки тепломереж Одеської філії ПАТ «Укртелеком» до опалювального сезону 2016-2017р.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: послуг з виготовлення обмінних файлів xml (ХМЛ) в межах території Миколаївської області.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю робіт з ремонту підшивки лобової частини ганку та заміною дверних блоків з ремонтом відкосів за адресою: Одеська обл., смт. Татарбунари, вул. Карла Маркса 25.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю робіт з ремонту приміщення ЦОА за адресою: м. Білгород-Дністровськ, вул. Першотравнева, 70.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботиз ремонту водопроводу будівлі СЛД №6 РЦТ №611 за адресою: Одеська область, смт. Фрунзовка, вул. Комсомольска, 62

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи зремонту санвузла адміністративної будівлі за адресою: Миколаївська обл. м. Первомайськ, вул. К. Маркса, 31.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: робот з укріплення конструктиву та ремонту будівлі трансформаторної підстанції №1084 за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 232

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:роботи з ремонту тепломережі на дільниці від теплової камери до будівлі АТС -45 станційного цеху МЦТ №614 та боксів за адресою: м. Одеса, вул. Корольова, 7

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:робіт з ремонту приміщення центру обслуговування абонентів за адресою:м.Миколаїв, вул. Адмиральська, 27/3

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: послуги з перевірки технічного стану транспортних засобів під час проведення їх обов’язкового технічного контролю для Одеської філії.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:Послуги з прання і сухого чищення для ДОК «Юний Зв’язківець».

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: Бензиновий висоторіз IKRA MOGATEC BAS3018

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Демонтаж обладнання наземної частини підсегменту Е3 ITUR за адресою Смт. Кароліно- Бугаз

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: Послуг з досліджень та розробок у сфері екології у підрозділахОдеськоїфіліїПАТ«Укртелеком» на 2016 р

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: кур’єрських послуг з доставки документів та посилок.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: перетворювача напруги та оптичних модулів.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: оптичних розгалужувачів.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: мила господарcького для Південного макрорегіону

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: мила господарcького для Південного макрорегіону

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: молока для працівників Південного макрорегіону ПАТ «Укртелеком»

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: кур’єрських послуг з доставки документів та посилок.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Наборів для поповнення аптечок.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: послуг з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників на обєктах ПМР ПАТ «Укртелеком» на 2016 р..

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: дріт сталевий оцинкований d-2мм, 3мм, 4мм, 5мм та дріт біметалевий БСМ-2 d-4мм.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: дріт алюмінієвий А-16 d-5,1мм.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Тестового набору GT-601K-G.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Оптичного сплітера 1х8, ТХ1260 nm-1650 nm, SC/UPC, Патч-панелі 19”- 48/2U з адаптерами SC.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Оптичного сплітера 1х8, ТХ1260 nm-1650 nm, SC/UPC, Патч-панелі 19”- 48/2U з адаптерами SC, Патчкорда Е2000/UPS-SC/UPS, 3м., Шафи 19’’ напольної 24 U.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Шафи антивандальної 2 U.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Шафи 19’’ настінної 12 U.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Комутатора D-Link DGS-3120-24SC DC.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Комутатора D-Link DGS-3120-24SC AC.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю комутатора D-Link DES-1210-28/ME/B2.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Медіаконвертерів D-Link DMC-G01LC та оптичних модулів SFP.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюперетворювачів напруги та акумуляторних батарей.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюробіт по заміні вхідної двері в ЦОА, встановлення москітних сіток за адресою: вул. Коблевська 39 та заміні склопакетів за адресою вул. Рішельєвська 26.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюакумуляторних блоків ST-1235 та ST-1240.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюКондиціонерів MITSUBISHI Heavy SRK40HG-S/SRC40-HG-S з низькотемпературним комплектом.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю комутатора D-LinkDGS-3120-24SC DC, оптичного модуля SFPодноволоконного WDM TX 1550nm, 1,25G 10км, LCта оптичного модуля SFP одноволоконного WDM TX 1310nm, 1,25G 10км, LC.Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок