Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Новий тарифний план для молодi - "Всi по 20!" вiд Utel


20.08.2009

Utel представляє неймовiрну пропозицiю на ринку мобiльного зв'язку! Новий унiкальний тарифний план "Всi по 20!"  - це усi послуги по 20 копiйок та бонуси за вхiднi дзвiнки! Хвилина голосового чи вiдеодзвiнка в мережi, на стацiонарнi телефони по Українi, SMS та мегабайт мобiльного iнтернету - усе по 20 копiйок.

Крiм того, новий тарифний план дозволяє економити, отримуючи бонуси за вхiднi дзвiнки. Якщо користувачу "Всi по 20!" багато телефонують з номерiв операторiв мобiльного зв'язку України - вiн зможе дзвонити їм безкоштовно. Завдяки спецiальнiй програмi "Бонуси за вхідні", можна отримати до 300 бонусних хвилин в мiсяць для дзвiнкiв на мережi iнших мобiльних операторiв України.

Тариф "Всi по 20!" дiє на контрактнiй основi, що передбачає отримання абонентом кредиту у розмiрi 40 грн. на послуги i дозволяє абоненту Utel завжди залишатись на зв'язку. Навiть тодi, коли на рахунку не залишилося коштiв.

Для iснуючих контрактних абонентiв перехiд на новий тарифний план абсолютно безкоштовний. Для того, щоб перейти на тарифний план "Всi по 20!" потрiбно лише подати заявку, зателефонувавши за номером 1188 (безкоштовно в мережi Utel).

Докладніше на сайті Utel та за номером Контакт Центру 0-800-50-11-88 (безкоштовно зi стацiонарних та мобiльних телефонiв Укртелекому).Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок