Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Літо неймовірних цін!


16.06.2009

Стань абонентом Utel  влітку та  купуй телефони від 1 гривні! Поспішай  підключитись до пакету унікальних послуг нового мобільного стандарту  та стати власником  телефону за  найкращими у країні цінами! Кількість акційних телефонів обмежена!


Оператор нового мобiльного стандарту Utel презентує фантастичну лiтню пропозицiю - усi, хто протягом лiта пiдключиться до послуг Utel на контрактну форму обслуговування, отримують унiкальну можливiсть придбати сучасний телефони вiд 1 гривнi. Utel представляє на вибiр своїм абонентам лінійку мобільних терміналів, якi пiдтримують стандарт UMTS, що дозволяє у повнiй мiрi насолодитись всiма перевагами iнновацiйних послуг Utel. Залежно вiд обраного тарифного плану - знижки на телефони вiд 30 %!

Кожен сам може обрати вигiдний для себе тарифний план. Компанiя представляє широку  лінійку тарифних планів як для фiзичних, та i для юридичних осiб. А це дозволяє кожному обрати оптимальний для нього пакет послуг, починаючи вiд 40 гривень!

Завдяки, великiй кiлькостi тарифних планiв та моделей телефонiв, що беруть участь у акцiї, новий клiєнт обираючи тарифний план, який вiдповiдає його потребам, обирає й розмiр знижки на телефон, який йому сподобався. Вiдповiдно до тарифного плану - знижки на телефони складатимуть вiд 30 до 70%! Клiєнти, якi оберуть пакет U'free отримають ексклюзивне право придбати будь-який з термiналiв всього за 1 гривню!

Поспiшай пiдключитись до Utel та стати власником телефону за найкращими у країнi цiнами! Кiлькiсть акцiйних телефонiв обмежена!

Докладніше про умови акції

Все про послуги мобiльного зв'язку нового стандарту Utel за телефоном Контакт Центру 8-800-500-11-88.Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок