Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

До уваги абонентів — фізичних осіб, які проживають у містах та райцентрах!


21.05.2009

До уваги абонентів — фізичних осіб, які проживають у містах та райцентрах!

Відтепер можна самостійно обрати вигідний для себе варіант обсягу споживання та оплати місцевих телефонних розмов. Чим більше Ви розмовляєте, тим дешевші Ваші розмови.

З 18 травня 2009 року, відповідно до Рішення НКРЗ, змінюються Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги для абонентів міст, райцентрів, сіл та селищ міського типу. Нові тарифи дають можливість абонентам обирати вигідні для них варіанти обсягу споживання місцевих телефонних розмов та умови оплати, оскільки передбачається диференціація розміру абонентної плати та вартості розмов понад встановлений ліміт.

Відтепер абоненти-фізичні особи у містах та райцентрах можуть самі обрати такий варіант абонплати з кількістю нетарифікованих хвилин, який відповідає їх фактичним потребам. Абоненти компанії, які користуються місцевим телефонним зв’язком з похвилинним обліком розмов, можуть обрати один з варіантів абонентної плати:

№ п/п Абонентна плата, грн. на місяць Кількість безкоштовних хвилин, включених до абонплати, хв. Вартість хвилини понад ліміт, коп.
1 19,73 200 5,40
2 28,37 400 4,32
3 31,73 500 3,96
4 34,13 600 3,6

Абонент може змінити варіант обсягу споживання та оплати місцевих телефонних розмов подавши особисто письмову заяву до структурного підрозділу ВАТ «Укртелеком», який обслуговує відповідний номер телефону, або надіславши її поштовим відправленням на адресу цього підрозділу.

Зміна абонентної плати за користування телефоном здійснюється абонентом до 20-го числа місяця, який передує місяцю, з якого передбачається перехід на новий варіант обсягу споживання місцевих телефонних розмов, а розмір нової абонентної плати встановлюється з 1-го числа наступного розрахункового періоду і діє до письмової відмови абонента.

Всі тарифи вказані з урахуванням ПДВ.

Додаткова інформація за телефоном: 8 800 506 8 800 (безкоштовно з телефонів мережі ВАТ «Укртелеком»).

Все про тарифи на місцевий телефонний зв’язок.Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок