Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Акцію продовжено!


05.12.2008

Акцію продовжено! До Нового року підключайтеся до Utel на привабливих акційних умовах у фірмовому Центрі обслуговування абонентів!

         До 31 грудня всі бажаючі можуть стати неконтрактними абонентами оператора зв’язку нового стандарту, придбавши три стартових пакети U'try за ціною двох. Скористатися акційною пропозицією можна у Центрі обслуговування абонентів за адресою вулиця Коблевська, 39.

         Також у Центрі на клiєнтiв очікує повний спектр послуг вiд Utel: здійснення контрактного підключення або придбання стартового пакету, карток поповнення рахунку та поповнення рахунку через касу у вiддiленнi банку. Вiдвiдувачi можуть придбати найновiшi модеми, мобiльнi телефони відомих виробників та аксесуари до них, а також протестувати мобiльнi телефони та низку iнновацiйних послуг, що надає мобiльний оператор нового стандарту Utel, а саме: вiдеодзвiнки, високошвидкiсна передача даних та доступ до мережi iнтернет, перегляд та завантаження вiдео, голосова та вiдео пошта.

Детальнiше про iнновацiйнi послуги мобiльного зв'язку за телефоном Контакт Центру Utel 8 800 500 11 88  та на сайті http://utel.ua/Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок