Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

125-річчя з дня заснування Одеської міської телефонної мережі


30.07.2007
В п’ятницю - 27 липня 2007 року в приміщенні Одеського театру музичної комедії ім. М.Водяного пройшли урочисті заходи з нагоди 125-річчя з дня заснування Одеської міської телефонної мережі.

Урочисті заходи відкрив директор Одеської філії ВАТ «Укртелеком» В.Г.Попазов.

«125 років – це рубіж, коли ми можемо підвести підсумки та осмислити найближчі та далекі перспективи. З упевненістю можна сказати, що стаціонарний телефон не зникне з наших квартир та офісів, а значить ще одному поколінню зв’язківців належить підтримувати, розвивати та удосконалювати нашу мережу», повідомив Валентин Георгійович Попазов.

Перший телефонний дзвінок в м. Одесі прозвучав 28 липня 1882 року. В день відкриття станції було включено всього 18 абонентів, але вже через місяць кількість абонентських ліній зросло в 4 рази. В 1934-1935 роках було побудовано вісім телефонних підстанцій, загальною ємністю 1500 номерів.

В урочистих заходах також прийняли участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації І.М.Чорбаджи, голова Постійної комісії з питань інформатизації та зв’язку Одеської обласної ради І.В.Смірнов, начальник управління економіки, інвестиційної політики та зовнішньоекономічної діяльності Одеської міської ради Садовська О.М.

За значний вклад в розвиток електрозв’язку, забезпечення високої якості телекомунікаційних послуг були відзначені подякою працівники Центру телекомунікаційних послуг, а також нагородженні пам’ятними подарунками колишні працівники Одеського філіалу ВАТ «Укртелеком».


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок