Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Введення в експлуатацію нової ЦАТС типу “Євро-Квант”


24.11.2004
У селі Кирнички Ізмаїльського району працівниками Одеської філії ВАТ “Укртелеком” введено в експлуатацію нову сучасну цифрову станцію типу “Євро-Квант”, монтованою ємністю 512 номерів.

В урочистому відкритті взяли участь директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов, народний депутат України Юрій Крук, начальник управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської облдержадміністрації Сергій Подурець, громадськість та ЗМІ.

%2%Протягом усього 2004 року зусиллями працівників Одеської філії особливо інтенсивно реконструюються та розвиваються засоби зв’язку, будівництво районних вузлів зв’язку, кабельних ліній, розширення АТС та будівництво нових автоматичних телефонних станцій як у містах, так і в сільській місцевості. В Ізмаїльському центрі електрозв’язку АТС будувались переважно у нових житлових районах.

%3%У своєму виступі директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов підкреслив, що мета зв’язківців - побудувати цифрові телефонні станції у кожному райцентрі області.

%4%Ввід у дію нової цифрової АТС дозволить вирішити проблему черги на встановлення телефонів в цьому населеному пункті, а також надасть можливість надання більш якісного зв'язку з більш широким спектром найсучасніших додаткових послуг: переадресація виклику, “будильник”, “конференц-зв’язок”, повідомлення про находження нового виклику, тональний набір, захист вихідного зв’язку паролем, з’єднання без набирання номеру, а також представляється можливість доступу до мережі Інтернет по комутованій лінії зі швидкістю до 56 Кбіт/с.

%5%У с. Кирнички додатково встановлено 2 універсальних таксофони. Планується відкриття відділення «Телекомсервис».

На теперішній час фахівцями філії продовжуються роботи з будівництва ще чотирьох цифрових станцій у селі Каменка Ізмаїльського району, Нагорне Ренійського району, Шевченково Кілійського району та у м. Вілкове.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок