Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Відбулося перше засідання новообраної Споcтережної ради ВАТ "Укртелеком”, на якому було розглянуто два важливих питання.


26.04.2005
23 квітня 2005 року відбулося перше засідання новообраної Споcтережної ради ВАТ „Укртелеком”. Споcтережною радою було розглянуто два питання – надання пільгових телефонних розмов учасникам Великої Вітчизняної війни з нагоди святкування 60-ї річниці Великої Вітчизняної війни та склад Ревізійної комісії товариства.

З першого питання прийнято рішення рекомендувати правлінню товариства розширити термін надання пільгових хвилин на розмови з квартирних телефонів і встановити його з 7 травня по 11 травня 2005 року та збільшити кількість безкоштовних хвилин на розмови з квартирних телефонів з 10 до 20.

З другого питання, враховуючи динамічний розвиток Товариства, значний обсяг інвестиційної програми та, як наслідок, збільшення обсягу робіт по контролю за його фінансово-господарською діяльністю затверджено кількісний склад Ревізійної комісії Товариства чисельністю 8 осіб та доручено Голові Ревізійної комісії на наступне засідання Спостережної ради надати нові кандидатури до її складу.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок