Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

В Держкомзв’язку України відбулась оперативна нарада, у якій взяли участь заступники Голови Держкомзв’язку, керівники структурних підрозділів Комітету, підприємств та установ галузі, що входять до сфери управління Держкомзв’язку України.


06.07.2004
Як повідомляє сайт ДКЗІ України, у Держкомзв’язку відбулась оперативна нарада, яку провів Голова Комітету Олег Яценко. У нараді взяли участь заступники Голови Держкомзв’язку України, керівники структурних підрозділів Комітету, підприємств та установ галузі, що входять до сфери управління Держкомзв’язку України.

На нараді було розглянуто підсумки виконання Галузевої угоди між Держкомзв’язку України та Профспілкою працівників зв’язку України, а також проблемні питання, пов’язані з внесенням змін до угоди .

Минулого тижня у Киргизькій Республіці відбулись значущі для розвитку регіонального співробітництва у галузі зв’язку заходи - 31-е засідання Ради глав адміністрації зв’язку країн - членів Регіональної співдружності у сфері зв’язку та 5-е засідання Координаційної ради з інформатизації країн-учасниць СНД. Про підсумки участі делегації Адміністрації зв’язку та радіочастот України у цих представницьких заходах учасників наради докладно поінформував заступник Голови Держкомзв’язку України Володимир Коляденко, який, зокрема, зазначив, що проведена робота сприятиме консолідації зусиль, спрямованих на відстоювання інтересів країн – учасниць РСЗ на представницьких міжнародних форумах – другому етапі Всесвітнього Саміту з питань інформаційного суспільства, ХХІІ Конгресі Всесвітнього поштового союзу, Всесвітній асамблеї зі стандартизації електрозв'язку.

За результатами наради прийнято низку протокольних доручень.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок