Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Процес реалізації комплексної програми цифровізації телефонної мережі загального користування міста Одеси набирає темп.


06.04.2005
Процес реалізації комплексної програми цифровізації телефонної мережі загального користування міста Одеси набирає темп.

Черговим кроком на цьому шляху стало введення в експлуатацію ІІ пускового комплексу обладнання EWSD фірми “Siemens” на 11528 номерів.

Реалізація цього етапу дозволяє замінити застаріле обладнання АТС-26 на нове, укомплектоване найсучаснішим програмним забезпеченням останньої версії.

Окрім високоякісного зв’язку, що повністю відповідає світовим стандартам, переключення на цифрове обладнання дозволяє вирішити проблему спарених телефонів. З введених номерів 816 піде на розвиток, тобто будуть встановлені нові телефони, а 10712 номерів буде використано на заміну.

Слід зазначити, що перехід на “цифру” не вимагає додаткових затрат абонентів, отже переключення безоплатне.

У 2005 році на цифрове обладнання планується переключити близько 120 тисяч абонентів аналогових станцій міста.

Таким чином, майже половина абонентів ВАТ “Укртелеком” в Одесі стануть користувачами цифрового зв’язку з усіма його перевагами, у тому числі можливістю отримувати послугу “Відкритий доступ” за технологією безпарольного доступу до мережі Інтернет та широкий спектр додаткових видів обслуговування (при бажанні абонент за додаткову плату може скористатися такими послугами: “будильник”, “скорочений набір номера”, “з’єднання без набору номера”, “переадресування виклику”, “тимчасова заборона вхідного зв’язку, “конференц-зв’язок” тощо).

Окрім цього, реалізація комплексної програми цифровізації та телефонізації Одещини надасть можливість вирішити низку соціальних питань, у тому числі встановлення телефонів пільговій категорії населення – ветеранам Великої Вітчизняної війни до святкування річниці Дня Великої Перемоги.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок