Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Коментар Голови правління ВАТ "Укртелеком" щодо заяви Михайла Бродського


01.12.2005
Голова правління ВАТ "Укртелеком" Георгій Дзекон, прокоментував заяву Михайла Бродського, розповсюджену ЗМІ, щодо нібито наявності тіньових схем вимивання коштів з "Укртелекому", в зв'язку з чим падає його прибутковість і ринкова ціна.

„На жаль, Михайло Бродський некоректно інтерпретує інформацію щодо фінансових операцій товариства. Думаю, що це викликано недостатньою поінформованістю. Насправді, ВАТ „Укртелеком” є прозорою компанією, яка пройшла аудит провідних аудиторських компаній „Ернст і Янг” та КПМГ, отримала кредит у 500 млн. доларів США від Дойче Банку та Кредіт Свіс Фьорст Бостон банку без будь яких державних гарантій та застав.

Дохід підприємства за 9 місяців 2005 року збільшився на 10,6% у порівнянні з відповідним періодом минулого року, споживачам надано послуг на 5,8 млрд. грн., до бюджету та позабюджетних фондів протягом звітного періоду сплачено 1155 млн. грн., прибуток, що залишився в розпорядженні товариства, становить 469 млн. грн. У 2005 році 40% прибутку буде спрямовано на розвиток підприємства. За перше півріччя обсяг капіталовкладень компанії збільшився на 11%. Залишок коштів ВАТ "Укртелеком" на банківських рахунках складає 1,3 млрд.грн. Сплата державі дивідендів у цьому році склала 706 млн.грн. Мінорітарним акціонерам виплачено вдвічі більше дивідендів ніж у попередні періоди. Найближчим часом компанія сподівається отримати ліцензію на надання послуг мобільного зв 'язку, що значно підвищить її капіталізацію.

Сподіваюсь, що процес приватизації ВАТ „Укртелеком” не стане заручником передвиборчої кампанії."


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок