Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

На серверах компанії Mail.ru закінчено тестування нової версії популярного антиспамового фільтру Kaspersky® Anti-Spam.


22.07.2004
На серверах компанії Mail.ru закінчено тестування нової версії популярного антиспамового фільтру Kaspersky® Anti-Spam

Близько року тому в російській мережі з’явився графічний спам. Це була відповідь спамерів на розвиток методів фільтрації рекламних розсилок за текстом повідомлень. Тоді ж були впроваджені перші графічні фільтри в поштовій системі Mail.ru, що дозволило цілком вирішити проблему. Однак, спамери до весни 2004 року знайшли інший вихід — вагому частку спаму склали т.зв. “мутуючі зображення”, які значно ускладнювали автоматичний аналіз.

Таким чином, у компанії Mail.ru взялись за впровадження нового антиспамового фільтру. Mail.ru повідомляє, що 19 липня на серверах компанії закінчено тестування нової версії популярного антиспамового фільтру Kaspersky® Anti-Spam. Система містить покращені технології фільтрації графічного спаму, що дозволяє ефективно боротись із небажаною рекламою, прихованою у файлах формату GIF, BMP і JPG.

Нова версія системи використовує евристичні алгоритми, створені на основі тривалого аналізу спам-зображень. Дана технологія аналізу графіки придатна і для роботи з іншими бінарними вставками. А саме, вона дозволяє ефективно позбавлятись від деяких мережевих хробаків.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок