Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

З початку поточного року фахівцями Одеської філії ВАТ “Укртелеком” була проведена модернізація таксофонного парку в м. Одесі та Одеській області.


07.09.2005
З початку поточного року фахівцями Одеської філії ВАТ “Укртелеком” була проведена модернізація таксофонного парку в м. Одесі та Одеській області. Так, шляхом заміни морально застарілих АМТ-69 на “Телекарт-121” було встановлено 66 одиниць. 72 таксофона типу “Телекарт-101” модернізовано на карткові таксофоні типу “Телекарт-121”, з них встановлено 63 одиниці.

Усі модернізовані таксофони мають універсальний режим роботи (вихід на міську, міжміську та міжнародну мережі зв’язку). Було розширено мережу пунктів реалізації телефонних карток ВАТ “Укртелеком”, постійно ведеться робота по оптимізації розміщення таксофонів в більш доходні місця.

Також, з метою приведення в належний естетичний стан абонентських пунктів таксофонів філією було придбано 580 напівкабін зі стійками, виробництва ПП “Кажарський”, ТОВ “АКО”, ТОВ “Індекс” та 50 таксофонних блок-полок для внутрішніх приміщень. На даний час обладнання встановлюється на таксофонній мережі Одеського регіону.

У рамках програм “Таксофон в кожному учбовому закладу” на цей час встановлено 135 од. та “Таксофон на дорозі” на цей час встановлено 310 універсальних таксофона типу “Телекарт”.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок