Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

В Одесі відкрилась Міжнародна науково-технічна конференція “Технології цифрового мовлення: стратегія впровадження в Україні”


29.06.2006
В Одесі розпочала свою роботу Міжнародна науково-технічна конференція “Технології цифрового мовлення: стратегія впровадження в Україні”. Її організатори - Міністерство транспорту та зв'язку України, Державний департамент з питань зв'язку та інформатизації, Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова. У роботі конференції бере участь заступник Міністра транспорту та зв’язку України Василь Гандабура.

Провідною темою заходу є реалізація державної політики з впровадження в Україні цифрового мовлення – телевізійного, звукового, мультимедійного. Учасники конференції обговорять різнобічні аспекти впровадження цифрового мовлення, зокрема, питання міжнародної і національної інформаційної та нормативної бази впровадження і розвитку систем та служб цифрового мовлення, підготовки в Україні фахівців цифрового мовлення, здійснення фундаментальних досліджень щодо систем мовлення, служб і технологій, частотно-територіального планування наземних ефірних служб мовлення, супутникового та кабельного цифрового мовлення, цифрового мобільного зв’язку.

Учасниками цього форуму, що протягом двох днів (29-30 червня) працюватиме в Одесі, є провідні вітчизняні та зарубіжні фахівці, керівники міністерств, відомств, технічні фахівці програмного виробництва і розповсюдження програм мовлення, науковці та освітяни.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок