Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Увага акція! Купуй таксофонні картки ВАТ “Укртелеком” - “Отримай розмови в подарунок”!


23.09.2006
З 15 липня кожен споживач таксофонних послуг Товариства може знайти під захисною смугою акційних карток номіналом 9 та 12 гривень приємний подарунок від компанії.

У акційних картках знаходяться бонуси ємністю 280, 560 та 840 телефонних одиниць (ТО) на отримання телекомунікаційних послуг. Інформація про розмір бонусу знаходиться під захисною смугою, призові ТО автоматично додаються до номіналу картки.

Придбати акційні таксофонні картки можна в усіх регіонах України. Вони будуть доступні споживачам не тільки у пунктах сервісної мережі Товариства, але й у пунктах продажу інших реалізаторів карток. При цьому вартість картки з додатковою ємністю, звісно, залишиться незмінною, як і зазначений на ній термін дії. Придбавши акційну картку зараз, користуватися нею можна якнайменше півтора року.

Скористатися таксофонними картками можна з будь-якого карткового таксофону мережі компанії, встановленого у населеному пункті, місцях відпочинку, на вокзалах тощо.

Довідки щодо умов акції та з інших питань, пов’язаних з отриманням таксофонних послуг, надаються цілодобово за єдиним безкоштовним номером сервісної підтримки акції 8-800-50-333-00.

 

Крім того з 1 липня по 1 листопада 2006 року компанія ВАТ "УніТел” спільно з ВАТ “Укртелеком” проводить загальнонаціональну акцію “Купуй картки – вигравай призи” на території всієї України.

Промо-акція "Купуй картки – вигравай призи" передбачає моментальну лотерею з отриманням низки цінних призів:
  • 3 автомобілі;
  • 100 велосипедів;
  • 250 пилососів;
  • 250 електрочайників;
  • додаткові хвилини для спілкування.
Придбати такі акційні таксофонні карткі можна у кожному відділенні зв”язку Укрпошти, пунктах продажу Унітелу.

Докладніше про акцію, офіційними партнерами якої є УДППЗ "Укрпошта" і торгові марки "Златогор" та "Saturn", ви може дізнатися у відділеннях Укрпошти, на таксофонних картках, на постерах у вагонах поїздів, на підбілетниках до залізничних квитків, у засобах масової інформації, на сайті ВАТ "УніТел" та УДППЗ "Укрпошта".Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок