Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Введенo в експлуатацію 3 нові сучасні цифрові станції типу “Євро-Квант”.


06.09.2006
В Одеській філії ВАТ “Укртелеком” значна увага приділяється розширенню та цифровізації телекомунікаційної мережі Одеського регіону.

5 вересня у селі Утконосівка Ізмаїльського району працівниками Одеської філії ВАТ “Укртелеком” введенo в експлуатацію нові сучасні цифрові станції типу “Євро-Квант” у:
- с. Утконосівка Ізмаїльського району, монтованою ємністю 768 номерів;
- с. Саф’яни Ізмаїльського району, монтованою ємністю 512 номерів;
- с. Нові Трояни Болградського району, монтованою ємністю 384 номери.

В урочистому відкритті нових станцій взяли участь директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов, заступник директора з питань будівництва Миколо Богера, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Микола Сердюк, заступник голови Одеської обласної ради Микола Тіндюк, Ізмаїльський міський голова Георгій Дубенко, голова Ізмаїльської районної держадміністрації - Сергій Ніколаев, голова Ізмаїльської районної ради Сергій Мазур, голова сільської Ради Дмитро Опря, громадськість, місцеві та регіональні ЗМІ.

Перший дзвінок директор філії зробив місцевому жителю, другий - міжміський - Анатолію Русинському, першому заступнику Голови Правління ВАТ "Укртелеком".

Протягом усього 2006 року зусиллями фахівців Одеської філії особливо інтенсивно реконструюються та розвиваються засоби зв’язку, ведеться будівництво районних вузлів зв’язку, кабельних ліній, розширення АТС та будівництво нових автоматичних телефонних станцій як у містах, так і в сільській місцевості. Так, за 8 місяців 2006 року Одеською філією було введено в експлуатацію 23684 номерів цифрової ємності.

З пуском нових АТС загальна ємність телефонних станцій "Укртелекома" у Придунайському регіоні переступила рубіж 54 000 номерів. Третина цієї ємності обслуговують цифрові системи комутації типу "Квант - Е".

Введення в дію у с. Утконосівка Ізмаїльського району ЦАТС “Квант-Е” на 768 номерів надало можливість модернізувати існуючу морально застарілу аналогову АТСК-50/200, що значно поліпшило якість зв’язку. З 768 номерів введеної ємкості, 200 номерів буде використано для переключення існуючої аналогової ємності на цифрову, а 568 номерів цифрової ємності будуть використані для підключення нових абонентів.

Спеціально для нових АТС у с. Утконосівка та с. Саф’яни було побудовано волоконно-оптичні лінії зв'язку, що в комплексі забезпечить можливість надання більш якісного зв'язку з більш широким спектром найсучасніших додаткових послуг: переадресація виклику, “будильник”, “конференц-зв’язок”, повідомлення про находження нового виклику, тональний набір, захист вихідного зв’язку паролем, з’єднання без набирання номеру тощо.

Введення нової станції є важливим і в аспекті зростання попиту на новітні послуги – такі, як послуга “Відкритий доступ” за допомогою безпарольного доступу до мережі Інтернет по комутованій лінії зі швидкістю до 56 Кбіт/с.

На теперішній час фахівцями філії продовжуються роботи з будівництва ще двох цифрових станцій у селах Придунавья - Новосільське та Орлівка Ренійського району.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок