Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Україно-американський семінар „Регулювання у сфері телекомунікацій”


15.09.2005
У Києві розпочався двосторонній україно-американський семінар „Регулювання у сфері телекомунікацій”, що проводиться за підтримки Посольства США.

У роботі семінару беруть участь представники Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ), Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації Міністерства транспорту та зв’язку України, а з американського боку – представники Посольства США в Україні, Федеральної комісії зв’язку США, Адміністрації з телекомунікацій та інформації Міністерства торгівлі США, Держдепартаменту США та Агентства міжнародного розвитку.

Учасників семінару привітали Посол США в Україні Джон Гербст, в.о Міністра транспорту та зв’язку України Євген Червоненко, Голова Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Олег Гайдук.

Семінар проходитиме 15-16 вересня 2005 року на базі відділення Центру підвищення кваліфікації Міжнародного союзу електрозв’язку для країн Європи та СНД на території Центру „Укрчастотнагляд”. Серед питань, що будуть обговорюватись на семінарі – оптимізація структури та забезпечення незалежності національного регулятора на ринку зв’язку, питання політики взаємоз’єднань операторів, політики у сфері використання діапазонів частот, реформи універсальних послуг, політики щодо ІР-телефонії, тощо.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок