Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

На Міжнародному симпозіумі „Телекомунікації без кордонів”


09.09.2005
В Одесі продовжує свою роботу ІІ міжнародний симпозіум „Телекомунікації без кордонів”, який проходить у рамках святкування ювілею Одеської Національної академії зв’язку ім. О.С.Попова.

З вітальним словом до учасників симпозіуму звернулись заступник Міністра транспорту та зв'язку України Василь Гандабура та Міністр зв’язку та інформаційних технологій Азербайджанської Республіки Алі Аббасов.

У своєму вітальному слові В.Гандабура акцентував увагу на найважливіших аспектах побудови інформаційного суспільства в Україні, відзначив основні результати роботи галузі зв’язку та сфери інформатизації, а також окреслив основні напрямки розбудови в Україні електронного суспільства. Зокрема, він зазначив: „Успіх побудови інформаційного суспільства може бути досягнутий при консолідації зусиль не лише операторів, але й усіх наукових організацій та вищих навчальних закладів України”.

Заступник Міністра також привітав студентів та викладачів Одеської Національної академії зв’язку ім. О.С.Попова з 75-річчям з дня заснування навчального закладу.

Міністр зв’язку та інформаційних технологій Азербайджанської Республіки Алі Аббасов у своєму виступі зробив акцент на значенні розвитку інфокомунікаційних технологій для демократизації суспільства, розвитку систем електронного урядування для забезпечення ефективного суспільного діалогу та захисту прав людини.

А.Аббасов відзначив високий рівень співробітництва між Україною та Азербайджаном, зокрема, у сфері інфотелекомунікацій. „Співробітництво між Україною та Азербайджаном може бути прикладом міждержавної співпраці” – сказав він.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок