Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

14 листопада в Одеському обласному російському драматичному театрі ім. О. Іванова відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.


15.11.2006
14 листопада в Одеському обласному російському драматичному театрі ім.О.Іванова відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Зустріч відбулася в теплій та дружній обстановці.
В урочистостях прийняли участь керівники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної Ради, Української національної академії зв’язку ім. О.С. Попова та оператори зв’язку.

Заступник Голови Одеської обласної державної адміністрації Сердюк М.Д. звернувся з привітаннями до колективу Одеської філії, особливо відмітивши роботу зв’язківців по розвитку зв’язку в регіоні, телефонізації помешкань пільговиків.
За сумлінну, високоефективну працю в галузі зв’язку та з нагоди професійного свята начальника цеху № 6 (м. Болград) Вербанова В.С. нагороджено Почесною відзнакою Голови Одеської обласної державної адміністрації. Кращим працівникам філії були нагороджені Почесними грамотами Одеської облдержадміністрації та Одеської обласної ради.

Також наказом Голови Правління ВАТ “Укртелеком” низку працівників Одеської філії було нагороджено Нагрудним знаком “Почесний працівник відкритого акціонерного товариства “Укртелеком” та Почесною Грамотою відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”. Усім нагородженим були вручені квіти.

Від щирого серця привітав колег-зв’язківців директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” В.Г. Попазов. У своєї промові він відмітив високий професіоналізм та самовіддачу працівників, побажав подальших успіхів у праці і творчості, щастя, миру та благополуччя усім працюючим та їх родинам. Також привітав ветеранів зв’язку, присутніх на урочистих зборах.

Після офіційної частини усіх присутніх чекав святковий концерт.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок