Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Прийнято до експлуатації V пусковий комплекс об’єкту “Цифровізація телефонної мережі у м. Одесі” загальною ємністю на 22944 номери.


03.01.2006
30 грудня 2005 року у м. Одесі Державною комісією у складі фахівців Одеської філії ВАТ “Укртелеком”, ТОВ “МКМ Телеком”, ДІ “Укрзв’язокпроект”, ТОВ “Комтел”, ТОВ “Зуммер”, ТОВ “Телекомбуд” прийнято до експлуатації V пусковий комплекс об’єкту “Цифровізація телефонної мережі у м. Одесі” загальною ємністю на 22944 номери на 2 будівельних площадках.

Окрім високоякісного зв’язку, що повністю відповідає світовим стандартам, переключення на цифрове обладнання EWSD фірми “Siemens” дозволить вирішити проблему спарених телефонів.

Таким чином, певна частина одеситів зможе з гідністю оцінити усі переваги нового цифрового зв’язку від Одеської філії ВАТ “Укртелеком”, а саме: отримувати доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL2+ (ТМ "ОГО!") та “Відкритий доступ” за технологією безпарольного доступу та широкий спектр додаткових видів обслуговування (при бажанні абонент за додаткову плату може скористатися такими послугами: “будильник”, “скорочений набір номера”, “з’єднання без набору номера”, “переадресування виклику”, “тимчасова заборона вхідного зв’язку, “конференц-зв’язок” тощо).


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок