Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

29 листопада відбулося чергове засідання Спостережної Ради ВАТ “Укртелеком”, яке провів її Голова Олександр Третьяков.


30.11.2005
29 листопада відбулося чергове засідання Спостережної Ради ВАТ “Укртелеком”, яке провів її Голова Олександр Третьяков. У засіданні, крім членів Спостережної Ради, взяла участь Голова Фонду Держмайна України Валентина Семенюк.

На засіданні розглядалося питання щодо позовів ВАТ “Укртелеком” до Спеціалізованої Державної податкової інспекції (СДПІ) у місті Києві по роботі з великими платниками податків про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень.

Як відомо, 18.11.2005 р. Господарським судом м. Києва розглянуто справи за позовами ВАТ “Укртелеком” до Спеціалізованої Державної податкової інспекції (СДПІ) у місті Києві по роботі з великими платниками податків про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень.

На підставі вищезазначених податкових повідомлень-рішень, які було винесено податковим органом по результатам планової документальної перевірки фінансово-господарської діяльності ВАТ “Укртелеком” з питань дотримання вимог податкового та валютного законодавства, ВАТ “Укртелеком” було донараховано податкових зобов’язань на загальну суму 844006800,00 грн.

Господарським судом у місті Києві позовні вимоги ВАТ “Укртелекому” визнані обґрунтованими та задоволені у повному обсязі, повідомлення-рішення СДПІ у місті Києві по роботі з великими платниками податків про нарахування податкових зобов’язань скасовано.

Крім того, на засіданні Спостережної Ради призначено заступника Голови Правління ВАТ «Укртелеком» з питань економіки та фінансів Євгена Шаповалова.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок