Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У Національній комісії з питань регулювання зв'язку


13.10.2005
На своєму останньому засіданні Національна комісія з питань регулювання зв'язку України (НКРЗ) розглянула і взяла за основу нову структуру апарату комісії. За словами голови НКРЗ Олега Гайдука, нова структура апарату буде не тимчасовою, а розрахована на тривалий час.

Також, за словами О.Гайдука, НКРЗ проводить переговори щодо підвищення кваліфікації фахівців і розраховує вже наступного року відправити організувати стажування співробітників за кордоном.

"На основі проведених переговорів з представниками Світового банку та Європейського Банку реконструкції і розвитку, представниками США, ми сподіваємося, що вже у наступному році нам вдасться забезпечити проходження навчання і стажування наших фахівців за кордоном", - зазначив О.Гайдук.

Для доопрацювання проекту структури створено робочу групу на чолі з головою Олегом Гайдуком. До складу робочої групи увійшли також члени НКРЗ Ольга Филіпова та Олександр Скляров. Доопрацьований варіант буде розглянуто на наступному засіданні комісії.

Після прийняття остаточної структури апарату НКРЗ планує оголосити конкурс на заміщення вакантних посад і запросити до співробітництва всіх зацікавлених осіб.

За матеріалами прес-служби НКРЗ.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок