Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Службою захисту майна Одеської дирекції ВАТ “Укртелеком” постійно проводиться робота з райвідділами УМВС України в Одеській області по захисту майна ВАТ “Укртелеком” в м.Одесі та Одеській області.


23.12.2002
Службою захисту майна Одеської дирекції ВАТ “Укртелеком” постійно проводиться робота з райвідділами УМВС України в Одеській області по захисту майна ВАТ “Укртелеком” в м.Одесі та Одеській області. Завдяки плідній взаємодії з Ізмаїльським райвідділом стало можливим розкриття навмисного злочину, скоєного громадянами Молдови Продан Г.М. і Попеску С.В., та гр. України - Граниченко В.Б.

Вищезгадані громадяни були затримані 30 серпня 2001 р. у приміщені сільської АТС с. Новоозерне Ізмаїльського р-ну біля 3 годині ночі оперативною групою ЦЕЗ № 3 та працівниками Ізмаїльського УМВС України в Одеській об-ласті, які виїхали по сигналу «тревога». Зловмисники розібрали цегляну стіну АТС, проникли у приміщення і почали розбирати апаратуру станції. При цьому, во-ни пошкодили шлейф охоронної сигналізації. Розмір нанесе-них збитків ВАТ «Укртелекому», визнаний судом, складає суму понад 12 тис. грн.

На даний момент закінчено судову справу по обвинуваченню громадян Продан Г.М., Попеску С.В. та Граниченко В.Б. у вчинені злочину, передбаченого статтею Кримінального Кодексу України 185 ч. 3 (крадіжка, зроблена в значних розмирах) - у нанесенні збитків Одеській ди-рекції ВАТ «Укртелеком» по 7-и випадках крадіжок майна і 3-х випадках у відношені крадіжок майна УДППЗ «Укрпошта» у 2001 році.

Судом встановлено, що за період з травня по серпень 2001 р. зловмисники чинили злочини на території Ізмаїльського, Ренійського та Белградського р-нів Одеської області у відношенні майна дирекції ВАТ «Укртелеком» та майна поштових відділень УДППЗ «Укрпошта». Викрадені речі та обладнання зловмисники збували мешканцям м. Бельці (Молдова).

Громадяни Продай Г.М., Попеску С.В. та Граниченко В.Б. засуджені до 3-х років та 3-х місяців позбавлення волі та відшкодування нанесених збитків.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок