Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Президент України Леонід Кучма підписав ухвалений Верховною Радою України Закон України "Про Загальнодержавну програму підтримки молоді на 2004-2008 роки", яким затвердив цю програму.


11.12.2003
Президент України Леонід Кучма 9 грудня підписав ухвалений Верховною Радою України Закон України №1281-IV "Про Загальнодержавну програму підтримки молоді на 2004-2008 роки", яким затвердив цю програму. Кабінету Міністрів України доручено забезпечити виконання Загальнодержавної програми підтримки молоді, а також щорічно, під час розроблення проекту закону про державний бюджет України на відповідний рік передбачати видатки на фінансування передбачених заходів.

Серед основних завдань Програми – створення умов для доступності якісної освіти, сприяння творчому та інтелектуальному розвитку молоді через інформатизацію навчального процесу, повне забезпечення потреб навчальних закладів у комп'ютерній техніці та доступ до мережі Інтернет, створення системи дистанційного навчання тощо.

Формування інформаційного простору для реалізації державної молодіжної політики передбачає, зокрема, висвітлення у друкованих та електронних ЗМІ, мережі Інтернет ходу реалізації відповідних заходів, створення в Інтернет єдиної інформаційної бази даних про вакансії для молоді, яка шукає роботу, молодіжних Інтернет-порталів, центру правової допомоги "оn-lіnе"; підтримку україномовних молодіжних засобів масової інформації, теле- та радіопрограм, Інтернет-центрів; впровадження програм, які мають на меті розширення доступу молоді до мережі Інтернет, а також інших інформаційних баз і мереж. Закон набуває чинності з дня його опублікування.

Інформація з офіційного сайту Державного комітету зв'язку та інформатизації України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок