Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

розроблено проект Постанови Кабінету Міністрів України


15.10.2003
Уряд України виступає за залучення громадян до прийняття державних рішень

У Секретаріаті Кабінету Міністрів України розроблено проект Постанови Кабінету Міністрів України та Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, що має сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні, відкритості й прозорості в діяльності органів виконавчої влади.

Проектом передбачається впровадження нових форм та процедур конструктивного діалогу Уряду і громадськості із залученням громадян до прийняття державних рішень.
Важливою складовою проекту є створення при центральних та місцевих органах виконавчої влади Громадських рад (колегій), що будуть дорадчими органами. До їх складу входитимуть представники громадських організацій, науково-дослідних установ, ЗМІ, інших недержавних інституцій та органів виконавчої влади.

Громадські ради (колегії) при органах виконавчої влади є поширеною у світі формою управлінської демократії. Такі ради працюють, наприклад, у Словаччині, Хорватії, Естонії, Канаді, США. Україна має свій позитивний досвід роботи громадських рад (колегій) при Державній податковій адміністрації, Міністерстві охорони навколишнього середовища, Міністерстві внутрішніх справ, Міністерстві праці та соціальної політики.

Уряд України звернувся з проханням висловити пропозиції та зауваження щодо зазначеного проекту, обговорення якого завершиться проведенням громадських слухань.

Не залишився осторонь цієї важливої ініціативи Кабінету Міністрів і Держкомзв'язку України. 20 жовтня за участю начальника Управління координації діяльності операторів зв'язку та ліцензування Володимира Звєрєва відбудеться "гаряча" телефонна лінія з питань участі громадян у процесі формування та реалізації державної політики у сфері зв'язку та інформатизації (тел. 235-46-50).


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок