Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Третій рік поспіль українське поштове відомство проводить новорічну акцію "Пошта Діда Мороза".


30.12.2003
Третій рік поспіль українське поштове відомство проводить новорічну акцію "Пошта Діда Мороза". Як розповіли в Одеській дирекції українського державного підприємства "Укрпошта", всі листи дітей регіону, адресовані Дідові Морозу, – уважно вивчають співробітники пошти. Ті діти, що вказали свою поштову адресу, отримають від Діда Мороза (за "посередництвом" Укрпошти) відповідь – яскраве, гарно оформлене послання майже на чотирьох аркушах. Авторів найкращих листів буде запрошено на новорічну виставу біля поштової ялинки, що встановлена в операційному залі головпоштамту.

В інших країнах поштові служби теж підтримують цю цікаву акцію. Так, Пошта Канади (Canada Post) оголосила, що спеціально виділила службовців, яких призначено помічниками Санта Клауса і які відповідатимуть на листи, що надійдуть до нього цього року.

Програма Пошти Канади з написання листів Санта Клаусові стала улюбленою у дітей Канади та в усьому світі. Розгорнута в масштабі всієї країни в 1982 р., програма вперше з'явилася в Монреалі в 1973 р., коли кілька місцевих службовців Пошти Канади вирішили написати відповіді від імені Санта Клауса.

Інформація з офіційного сайту Державного комітету зв'язку та інформатизації України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок