Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

10 жовтня у Кишиневі відбулось 30-е засідання Ради глав Адміністрацій зв'язку


14.10.2003
10 жовтня 2003 р. у Кишиневі (Республіка Молдова) пройшло 30-е засідання Ради глав Адміністрацій зв'язку Регіональної співдружності у галузі зв'язку (РСЗ), в якому взяли участь делегації Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Російської Федерації, Таджикистану, Узбекистану, України, спостерігачів РСЗ - Адміністрації зв'язку Латвійської Республіки, AT "Дойче Телеком" (ФРН), компанії Трейт Нордик" (Данія), а також представники Міжпарламентської Асамблеї держав-учасниць СНД, Виконавчого комітету СНД, Міністерства інформаційного суспільства Республіки Словенія та директори Бюро радіозв'язку і Бюро стандартизації Міжнародного союзу електрозв'язку.

Особливу увагу було приділено питанням міжнародного співробітництва. Учасники засідання обговорили основні підсумки Всесвітньої конференції радіозв'язку Міжнародного союзу електрозв'язку (ВКР-03 МСЕ), яка проходила з 9 червня по 4 липня цього року в Женеві (Швейцарія), а також визначили подальші завдання РСЗ щодо виконання її рішень.

Обговорено також питання підготовки до Всесвітньої Асамблеї зі стандартизації електрозв'язку -одному з найважливіших заходів у рамках МСЕ, що відбудеться у жовтні 2004 р. в Бразилії. Прийняті на Асамблеї рекомендації будуть покладені в основу розробки стратегічних напрямків у галузі стандартизації міжнародного електрозв'язку. Чергове, 31-е засідання Ради РСЗ вирішено провести у місті Бішкек (Киргизстан) у червні-липні 2004 року. 11 жовтня 2003 р. у Кишиневі відбулось 4-е засідання кординаційної ради держав-учасниць СНД з інформатизації при РСЗ. Під час засідання було в основному схвалено проект Плану спільних заходів національних державних замовників країн СНД щодо виконання у 2004-2005 pp. "Міждержавної програми створення мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки держав-учасниць СНД на період до 2005 року". Цей план після доробки й узгодження буде представлено на розгляд Економічної ради СНД.

Учасники засідання обговорили також шляхи створення і розвитку телемедичних консультаційних мереж у країнах СНД і ознайомилися з першим практичним досвідом Російської Федерації у цьому напрямку.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок