Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

9 жовтня 2003 року у рамках святкування Всесвітнього дня пошти відбулось урочисте підбиття підсумків акції "Діалог з клієнтом-2003"


13.10.2003
9 жовтня 2003 року у рамках святкування Всесвітнього дня пошти відбулось урочисте підбиття підсумків акції "Діалог з клієнтом-2003", яке відбулось в Києві у приміщенні Національної опери України.

Акція "Діалог з клієнтом" спрямована на створення ефективно діючого механізму зворотнього зв'язку з клієнтами, інформування населення про нові можливості пошти.

Для участі у фінальній частині Всеукраїнської акції "Діалог з клієнтом - 2003" прибули кращі поштовики, найбільш активні їхні клієнти, партнери, представники владних структур, ЗМІ з усіх регіонів України.

Зі святом учасників і гостей свята привітали Голова Державного комітету зв'язку та інформатизації України Олег Яценко та Генеральний директор УДППЗ "Укрпошта" Василь Мухін.

Під час святкового дійства відбулось нагородження переможців у різних номінаціях, зокрема, "Автор кращої пропозиції щодо поліпшення роботи пошти", "Найкращий корпоративний клієнт акції", "Кращий вузол поштового зв'язку", "Кращий оператор акції", "Кращий листоноша акції".
Справжнім дарунком для всіх присутніх був святковий концерт за участю видатних тенорів Національної Опери України Олександра Гуреца, Олександра Дяченка, Дмитра Попова, зірок української естради Таїсії Повалій, Іво Бобула, Олександра Пономарьова, Астраї.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок