Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У контексті реалізації двосторонніх домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту до Бразилії Президента України Леоніда Кучми, Посол України в Бразилії Юрій Богаєвський зустрівся з Міністром зв'язку цієї країни Міро Тейшерою


07.11.2003
У контексті реалізації двосторонніх домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту до Бразилії Президента України Леоніда Кучми, Посол України в Бразилії Юрій Богаєвський зустрівся з Міністром зв'язку цієї країни Міро Тейшерою.

Під час бесіди йшлося, зокрема, про доцільність укладення угоди між Державним комітетом зв'язку та інформації України та Міністерством зв'язку Бразилії, яка сприяла б подальшому заохоченню двосторонньої співпраці на рівні як державних, так і приватних підприємств, компаній та фірм обох країн.

У Києві за участі представників ряду міністерств та відомств України відбулося засідання української частини українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва. У засіданні взяв участь заступник Голови Державного комітету зв'язку та інформатизації України Володимир Коляденко.

Під час засідання розглянуто можливість залучення ізраїльських інвестицій, зокрема, йа розвиток науки, обговорено можливість співробітництва у сфері зв'язку та телекомунікацій.

У ході роботи комісії також розглядалися можливість укладання Угоди про уникнення подвійного оподаткування, Меморандуму про співробітництво у сфері стандартизації та сертифікації, Угоди про взаємне визнання документів про освіту, наукові ступені та вчені звання.

Друге спільне засідання українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва заплановано на 26-27 листопада цього року в Єрусалимі (Ізраїль).


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок