Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Сьогодні в УДСО УМВС України в Одеській області відбулась робоча зустріч за участю заступника директора Одеської дирекції ВАТ “Укртелеком” з питань безпеки та режиму та начальника УДСО УМВС України в Одеській області


30.12.2003
Сьогодні в Управлінні Державної служби охорони УМВС України в Одеській області відбулась робоча зустріч за участю заступника директора Одеської дирекції ВАТ “Укртелеком” з питань безпеки та режиму Замятіна М.О. та начальника УДСО УМВС України в Одеській області Таварткіладзе М.І.

На зустрічі обговорювались питання щодо укладання договорів на охорону пультами централізованого спостереження (ПЦС) об’єктів зв’язку Одеської дирекції ВАТ “Укртелеком” у 2004 році. Також було визначено ряд спільних заходів, спрямованих на вдосконалення взаємодії між підрозділами УДСО та Одеською дирекцією щодо охорони об’єктів зв’язку у 2004 році, а саме: обладнання засобами охоронної сигналізації та взяття під спостереження пультів централізованої охорони таксофонних апаратів, магістральних кабелів, розподільчих шаф.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок