Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Укртелеком отримав ліцензію на надання послуг мобільного зв'язку


02.12.2005
ВАТ «Укртелеком» отримав ліцензію на надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку за технологією UMTS/WCDMA разом із відповідною ліцензією на користування радіочастотним ресурсом України.

ВАТ «Укртелеком» вважає створення Урядом України умов для розвитку мобільного зв’язку 3–го покоління переконливим доказом послідовної політики щодо створення рівних конкурентних умов для діяльності на ринку телекомунікаційних послуг для всіх суб’єктів, включаючи і Укртелеком. Прийняття рішення Національною Комісією з питань регулювання зв’язку України щодо видачі ліцензії є свідченням того, що комісія налаштована на стимулювання розвитку нових технологій, розширення конкурентного середовища, зниження цін для кінцевого споживача.

Укртелеком переконаний, що вже за рік-два позитивні зміни від прийняття цього рішення відчують мільйони українських споживачів. Адже поява ще одного потужного гравця на ринку мобільного зв’язку призведе до підвищення конкуренції й, відповідно, до зниження тарифів на їхні послуги. Крім того, що є не менш важливим, Укртелеком має реальні плани швидкого розгортання мережі 3–го покоління. Це дасть змогу у стислі терміни представити своїм абонентам принципово нові технічні можливості мобільного зв’язку, які недоступні клієнтам GSM–операторів.

У найближчі три місяці Укртелеком проводитиме оптимізацію управлінської структури, внесе детальні корективи до бізнес-плану та оголосить тендери серед постачальників технічних рішень. А вже у жовтні – листопаді 2006 року компанія планує розпочати надання послуг мобільного зв’язку.

Реакцію мобільних операторів на отримання Товариством ліцензії на мобільний зв’язок 3–го покоління ми пояснюємо їхнім побоюванням появи на ринку мобільного зв’язку ще одного потужного конкурента.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок