Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Віктор Янукович привітав з Новим Роком та Різдвом Христовим представників засобів масової інформації та працівників CКМУ.


31.12.2003
Прем’єр-міністр України Віктор Янукович зустрівся з журналістами, керівниками вітчизняних засобів масової інформації і привітав їх з Новим Роком та Різдвом Христовим. Під час урочистої зустрічі Глава Уряду, зокрема, зазначив, що цей рік став для Кабінету Міністрів роком прозорості та відкритості. “Кожний крок Уряду вивірявся з урахуванням оцінки його роботи “четвертою владою”, - наголосив Прем’єр-міністр. Віктор Янукович подякував представникам мас-медіа за об’єктивне висвітлення діяльності Кабінету Міністрів.

Сьогодні Глава Уряду також поздоровив з новорічними та різдвяними святами працівників Секретаріату Кабінету Міністрів. Здобутки Уряду у році, що минає, є результатом сумлінної роботи та наполегливості всіх працівників Секретаріату Кабінету Міністрів, - підкреслив в ході зустрічі Віктор Янукович. Прем’єр-міністр висловив впевненість у тому, що значний професійний потенціал співробітників Секретаріату та їх багатий досвід й надалі сприятимуть розбудові демократичної України. Глава Уряду побажав працівникам Секретаріату міцного здоров’я, родинного тепла та щастя.

Інформація з офіційного сайту Державного комітету зв'язку та інформатизації України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок