Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У Національній комісії з питань регулювання зв'язку України


04.11.2005
Національна комісія з питань регулювання зв'язку України (НКРЗ) видала ВАТ "Укртелеком" ліцензію на надання послуг фіксованого телефонного місцевого зв'язку з використанням безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі стандарту DECT.

Ліцензія видана на Автономну республіку Крим, Закарпатську, Івано-Франківську, Кіровоградську та Чернівецьку області.
Крім цього, комісія видала копії ліцензій на фіксований безпроводовий зв'язок стандарту DECT Львівській, Дніпропетровській та Одеській філіям компанії "Голден Телеком".

Раніше НКРЗ видала ТОВ "Голден Телеком" ліцензії на фіксований безпроводовий зв'язок стандарту DECT у Києві та Київській області, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Львівській, Одеській та Харківській областях.

Стандарт DECT є стандартом цифрового радіодоступу, що дозволяє передавати інформацію у цифровому вигляді на відстані від 5 м до 10 км. Стандарт дозволяє надавати всі послуги цифрового зв'язку, включно з широкосмуговими. Базовий частотний діапазон DECT - 1 880-1 900 МГц.

Основна характеристика даної технології - висока у порівнянні зі звичайними системами стільникового зв'язку щільність телефонної ємності в радіосоті малого радіусу.

За матеріалами “ProUA”.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок