Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

ВАТ “Укртелеком” бере участь у виставці “Інформатика та зв’язок - 2003”


03.11.2003
Палац Спорту, 11 Міжнародна спеціалізована виставка “Інформатика та зв”язок-2003” 4-7 листопада 2003 року

Відкрите акціонерне товариство “Укртелеком” бере участь у виставці “Інформатика та зв”язок” з 1996 року. За цей час відвідувачам та фахівцям був представлений весь спектр послуг Товариства і проведено низку рекламних кампаній.

Стенд ВАТ “Укртелеком” на цьогорічній виставці є центральним та займає площу у 130 кв. метрів. Експозиція Товариства головним чином присвячена останнім досягненням та нововведенням компанії у галузі інтернету.

Серед них можна виділити створення загальнонаціональної мультисервісної пакетної мережі, яка об’єднала всі регіональні сегменти інтернету в єдину загальнонаціональну мережу із загальною пропускною спроможністю понад 1 Гбіт/с, організацію прямих міжнародних інтернет-з’єднань тощо.

Стенд ВАТ "Укртелеком"


Девіз XI Міжнародної спеціалізованої виставки "Інформатика і зв’язок – 2003" – "Технології третього тисячоліття".

Це – головна в Україні та друга за масштабами в країнах СНД виставка у галузі телекомунікацій та інформаційно-комунікаційних технологій, яка щороку збирає визнаних лідерів ринку.

На виставці свою новітню продукцію представлять понад 220 фірм-виробників з України, Франції, США, Польщі, Болгарії, Росії, Ізраїлю, Словенії, Туреччини, Норвегії, Швейцарії, Чехії, Греції, Голландії, Великобританії, Китаю, Японії, Італії, Іспанії.

Протягом багатьох років постійними учасниками виставки є лідери українського ринку телекомунікацій: "Укртелеком", "Утел", "Укрпошта", підприємства Мінпромполітики України — "Дніпровський машинобудівний завод", ВАТ "Одеський кабельний завод", ВАТ "ЧеЗаРа", Завод "Радіоприлад", ВАТ "Оріон", ВАТ "Моноліт", Харківський державний приладобудівний завод ім. Шевченка.

Серед зарубіжних учасників виставки – всесвітньо відомі фірми та компанії: АРС (США), TYCO Electronics Raychem (США), Reichle & De-Massari (Швейцарія), Rohde & Schwars (Німеччина), Siemens (Німеччина), Alcatel (Франція), Lucent Technologies (Швейцарія) та інші.

Організатори виставки: Державний комітет зв'язку та інформатизації України, Міністерство промислової політики України, Українська виставкова компанія "ЗовнішЕкспоБізнес".

Цьогорічна виставка, як і попередні, проходить за підтримки: Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Секретаріату Верховної Ради України, Служби Безпеки України, Київської міської державної адміністрації.

У рамках виставки відбудеться форум "Інформаційно-комунікаційні технології України", в якому візьмуть участь Голова Держкомзв’язку України О.В. Яценко, заступник академіка-секретаря відділення інформатики НАН України, директор Інституту програмних систем П.І.Андон, заступник директора Департаменту економічної стратегії Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України М.В.Ільїнський та інші. Також у рамках виставки пройдуть науково-практичні конференції, семінари, презентації, конкурси, вікторини тощо.

Виставка працюватиме:

4 листопада - з 12 до 18 год.,
5 та 6 листопада - з 10 до 18 год.,
7 листопада - з 10 до 15 год.

Прес-конференція відбудеться 4 листопада о 13 год. З0 хв. у прес-центрі (4-й поверх Палацу Спорту).

Форум проходитиме 5 листопада з 9 до 17 год. в Експо-конгрес-центрі компанії "ЗовнішЕскпоБізнес" (вул. Тургенєвська, 25-А).

Вибрані кадри
інформатика та зв'язок 2003інформатика та зв'язок 2003
інформатика та зв'язок 2003інформатика та зв'язок 2003


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок