Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Семінар-нарада, присвячена питанням взаємодії ВАТ “Укртелеком” з операторами зв’язку в Одеському регіоні.


02.08.2004
З метою усунення недоліків у роботі та упорядкування взаємовідносин з операторами зв'язку, в Одеській філії ВАТ “Укртелеком” відбулась семінар-нарада, присвячена питанням взаємодії ВАТ “Укртелеком” з операторами зв’язку в Одеському регіоні.
Це стало черговою спробою знайти компромісні рішення наболілих проблем.
В роботі семінару взяли участь представники операторів мобільного, місцевого, міжміського, міжнародного та безпроводового телефонного зв’язку.
Перед учасниками наради виступили: Олександр Риков, директор департаменту взаємодії з операторами зв’язку ВАТ “Укртелеком”, директор Одеської філії Володимир Попов, заступник директора з маркетингу та продажу послуг обласної філії Ігор Смірнов та начальник відділу взаємодії з операторами зв’язку філії Віктор Калашніков.
У ході наради було обговорено основні проблемні питання, які виникають під час взаємодії ВАТ „Укртелеком” з операторами зв`язку, у тому числі: питання погашення існуючої заборгованості, несанкціонованого доступу операторів зв’язку в телефонну каналізацію Укртелекому, оптимізації схем підключення операторів до телефонної мережі загального користування м. Одеси.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок