Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У санаторії Конча-Заспа відбулась семінар-нарада для керівників структурних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які відповідають за взаємодію зі ЗМІ та зв'язки з громадськістю


27.10.2003
Семінар-нарада для керівників структурних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які відповідають за взаємодію зі ЗМІ та зв'язки з громадськістю, відбулась під Києвом у санаторії Конча-Заспа. Цей семінар – спроба підбити перші підсумки якісно нової сторінки роботи, яку Уряд України, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади проводять на виконання Указу Президента України "Про додаткові заходи із забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади".

На семінарі-нараді йшлося про хід виконання завдань, визначених в Указі Президента. Учасники наради обмінялись досвідом роботи щодо практики наповнення веб-сторінок органів виконавчої влади, які в мережі Інтернет об'єднує урядовий портал. Учасники семінару мали нагоду спільно визначити шляхи до найповнішого висвітлення роботи виконавчих структур та кроки держави до так званої "електронної демократії", що базується на принципах відкритості та прозорості.

Організатори цього заходу – секретаріат Кабінету Міністрів та проект "Діалог для реформ", підтримку якому надає Світовий банк.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок