Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Веб-cайт Чернiвецької дирекцiї ВАТ "Укртелеком" добре вiдомий користувачам iз 49 країн свiту.


08.11.2002
Веб-cайт Чернiвецької дирекцiї ВАТ "Укртелеком" добре знають не лише в Чернiвцях та Українi, вiн досить популярний у Iнтернет-користувачiв iз 49 країн свiту. Про це нам стало вiдомо iз системи облiку "IntelliMetr", яка фiксує користувачiв Глобальної мережi. Цей своєрiдний "лiчильник" вiдстежує прихильникiв регiонального сайту з червня нинiшнього року. За п'ять мiсяцiв на сайтi дирекцiї побувало майже три з половиною тисячi осiб. Вони вiдвiдували сайт майже дев'ять тисяч разiв i переглянули протягом цього часу майже 63 тисячi web-сторiнок.

У середньому за день сайт переглядає 55 осiб, з них 60 вiдсоткiв користувачi, якi перiодично цiкавляться дiяльнiстю Чернiвецької дирекцiї. Середня тривалiсть огляду web-сторiнок п'ять хвилин. Хоча є i рекордсмени. Вiд 30 хв. до 1 год. на сайтi "зависають" 234 користувачi, вiд однiєї години до двох - 65, понад двi години - 12 наших шанувальникiв.

Левова частка вiд загальної кiлькостi вiдвiдувань - 6049 разiв припадає на наших спiввiтчизникiв. З них 50 вiдсоткiв - чернiвчани, 27 - кияни, 18 - мешканцi Днiпропетровська. Шiсть вiдсоткiв - iноземцi. Найбiльше до вподоби регiональний сайт мешканцям Iзраїлю - 99 вiдвiдувань, дещо вiд них вiдстають канадцi - 56, росiяни - 55, нiмцi - 44, австрiйцi - 39, поляки - 32, по 26 вiдвiдин зробили iрландцi та словаки, iспанцi - 16, румуни - 11, англiйцi та австралiйцi - 8, французи - 7, бразильцi - 5. Знають про буковинських зв'язкiвцiв i в країнах Пiвденної Америки Аргентинi, Бразилiї, Мексицi, Уругваї, а також В'єтнамi, на Тайванi, в Таїландi, на островi Самоа i навiть у королiвствi Сан Марiно.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок