Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Семiнар-нарада з питань цивiльної оборони.


06.11.2002
Згiдно з планом проведення науково-технiчних заходiв ВАТ "Укртелеком" на 2002 рiк та розпорядженням Голови Правлiння вiд 19.08.02 № 96 на базi Вiнницької дирекцiї 6-8 листопада поточного року проводиться семiнар - нарада за темою "Пiдвищення ефективностi роботи у сферi цивiльної оборони, її органiзацiї i ведення у ВАТ "Укртелеком".

В роботi семiнару приймають участь представники центрального та територiальних органiв управлiння Мiнiстерства України з питань надзвичайних ситуацiй та у справах захисту населення вiд наслiдкiв Чорнобильської катастрофи.

Учасники семiнару - наради вивчатимуть досвiд роботи Вiнницької дирекцiї щодо виконання завдань цивiльної оборони, зокрема з питань забезпечення оповiщення населення i органiв управлiння при впровадженнi ефiрного радiомовлення.

Проведуть показове заняття з питань практичних дiй керiвництва, робочої групи центру електрозв'язку в умовах надзвичайної ситуацiї, а також створення матерiально-технiчної бази цивiльної оборони.

Розглянуть i обговорять рекомендацiї з порядку розрахунку збиткiв, понесених внаслiдок надзвичайних ситуацiй, витрат, пов'язаних з вiдновленням мереж i споруд зв'язку, надання вiдповiдних документiв; рекомендацiй з розрахункiв обсягiв аварiйного запасу на випадок виникнення надзвичайних ситуацiй.

Також заплановано визначення основних завдань у сферi цивiльної оборони фiлiй на 2003 рiк та механiзм їх реалiзацiї.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок