Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У Шевченківській райдержадміністрації Киэва відбулась державна реєстрація Українського інтернет-консорціуму "UA-Backbone", створеного для побудови Національної мережі обміну інтернет-трафіком


24.10.2003
У Шевченківській райдержадміністрації Києва відбулась державна реєстрація Українського інтернет-консорціуму "UA-Backbone", створеного для побудови Національної мережі обміну інтернет-трафіком. Засновниками нового консорціуму виступили компанії "Телематика" (Одеса) та "ДіМедіа" (Київ). Основною метою створення і діяльності Консорціуму є реалізація Концепції зі створення, розвитку й експлуатації телекомунікаційної магістралі (backbone) - Національної мережі обміну інтернет-трафіком (НМОТ), розвиток національної складової всесвітньої інформаційно-телекомунікаційної мережі інтернет, координація діяльності Учасників Консорціуму, розробка і реалізація спільних програм і проектів у сфері розвитку інтернету.

Рішення про побудову в Україні Національної мережі обміну Інтернет-трафіком було прийнято міжвідомчою робочою групою, організованою Держкомзв'язку України та операторами зв'язку - ВАТ "Укртелеком", СП "Інфоком", ВАТ "Діпрозв'язок" та іншими зацікавленими сторонами.

Згідно з розробленою і затвердженою Концепцією, ядро Національної мережі розгортатиметься на базі мережі передачі даних "Укртелекому", а створення й експлуатацію вузлів мережі доступу Національної мережі обміну Інтернет-трафіку забезпечить Консорціум, який на договірних умовах підключатиме до Національної мережі інші мережі передачі даних і регіональні точки обміну трафіком тощо. Прогнозовані інвестиції в реалізацію першого етапу НМОТ можуть становити 200-470 тисяч доларів.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок