Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

В Одеській дирекції ВАТ “Укртелеком” закінчила роботу Державна комісія


29.12.2002
В Одеській дирекції ВАТ “Укртелеком” закінчила роботу Державна комісія по прийняттю до експлуатації третього пускового комплексу, ємністю 4096 номерів об'єкту “Розширення АТС у м. Одесі на 10 000 номерів”, на базі обладнання сучасної цифрової станції Ф-1500. З яких 2000 номерів буде використано на заміну морально та фізично застарілого обладнання декадно-крокової АТС-24, що дозволить поліпшити якість наданого зв’язку та надасть можливість населенню м.Одеси скористатися додатковими видами послуг.

Державними комісіями прийнято до експлуатації сучасні цифрові АТС на базі обладнання «Квант-Е» у:
- м. Ізмаїлі, ємністю 1536 номерів;
- м. Балті, ємністю 512 номерів;
- м. Котовську, ємністю 1024 номерів;
- м. Роздільні, ємністю 512 номерів;
- смт. Іванівці, ємністю 256 номерів;
- смт. Фрунзівці, ємністю 256 номерів.
Це збільшить кількість і якість наданих абонентам послуг та дозволить ввести додаткові види обслуговування, такі як: “скорочений набір номера”, “переадреса”, “конференц-зв’язок”, “автоматичний виклик” та ряд інших необхідних сучасній людині послуг.

Завершено будівництво волоконно-оптичної лінії зв’язку “Дністер-2”, протяжністю 243 км на магістральному напрямку Затока – Ізмаїл, це надасть можливість розширення послуг та покращення якості зв’язку у м. Ізмаїлі, м. Болграді, м.Арцізі та смт.Сараті.

Державною комісією прийнято до експлуатації об’єкт міжнародної цифрової комутації (МЦК) на базі обладнання EWSD, також для поліпшення якості обслуговування продовжуються роботі по переключенню напрямків з АМТС “Кварц” на МЦК (м. Одеса), згідно проекту будівництва МЦК/АМТС у 2002 р.
У створений МЦК включені основні цифрові канали південного регіону України. Одеський МЦК забезпечує вихідний зв'язок з країнами СНД від всіх областей південного регіону України. Крім того, МЦК виконує функції цифрової автоматичної телефонної станції.
Одночасна цифровізація первинної міжміської, зонової і місцевої телефонних мереж значно підвищить якість та підніме на новий рівень надання послуг міжміського телефонного зв'язку.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок