Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Міжнародний самміт "Електронний світ"


24.10.2002
22 жовтня в Москві відкрився Міжнародний самміт "Електронний світ" – "Національні стратегії розвитку інформаційного суспільства. Досвід, проблеми, перспективи". Канва самміту "E-World" – безпрецедентний розвиток інформаційно-комунікаційних технологій і процесів глобалізації; виникнення передумов для формування постіндустріального інформаційного суспільства з економікою, заснованої на знаннях; створення умов, за яких усі провідні країни світу докладають інтенсивних зусиль для формування інформаційного суспільства, визначають власні довгострокові стратегії розвитку.

Для досягнення успіху на цьому шляху корисно знайомитися з національними стратегіями і досвідом побудови інформаційних суспільств у різних країнах, а також представляти світовому співтовариству власну національну стратегію і той внесок, що може сприяти прискоренню та розвитку процесу формування інформаційного співтовариства. Вивчення цього досвіду допомагає під час визначення моделі інформаційного суспільства для кожної окремої країни.

У програмі "E-World" – доповіді представників адміністрацій зв'язку ряду країн і найбільших іноземних телекомунікаційних і IT-компаній.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок