Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Розвиток iндустрiї iнформацiї i телекомунiкацiй Китаю


23.10.2002
Мiнiстр iнформатики КНР У. Цзичуань на зустрiчi, органiзованiй з метою кращого ознайомлення з досягненнями країни за останнi 13 рокiв, заявив, що за минуле десятилiття Китаю вдалося знайти власний шлях розвитку iндустрiї iнформацiї i телекомунiкацiй, комплексний потенцiал якої значно зрiс.

Iндустрiя зв'язку, за словами мiнiстра, ранiше стримувала реформи й економiчний розвиток Китаю, а сьогоднi – це одна з галузей, де спостерiгаються найбiльше зростання i найвища ефективнiсть. У цiй сферi з 1978 року темпи росту характеризуються двозначними цифрами i на десятки процентних пунктiв випереджають прирiст ВВП країни.

За кiлькiстю абонентiв проводової телефонної мережi Китай перемiстився на перше мiсце з 15-го, яке країна посiдала в 1990 роцi. Нинi в сферi мереж зв'язку застосовуються, в основному, вiтчизнянi технологiї й устаткування, а не iмпортнi, як це було ранiше. На думку мiнiстра, все це можна пояснити ефективнiстю здiйснених реформ, якi були нацiленi на розмежування функцiй адмiнiстративних органiв i пiдприємств, лiквiдацiю монополiї i заохочення конкуренцiї. Близько десяти рокiв швидкого розвитку перетворили Китай на провiдну державу з виробництва телекомунiкацiйної продукцiї.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок