Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

засідання Ради глав адміністрацій зв’язку Регіональної співдружності зв’язку


30.06.2004
29-30 червня у місті Чолпон-Ата (Киргизстан) проходить 31-е засідання Ради глав Адміністрацій зв’язку Регіональної співдружності зв’язку (РСЗ).

Представляючи ВАТ “Укртелеком” як Голову Ради операторів РСЗ, у засіданні бере участь Директор науково-технічного центру Товариства Микола Гончар.

Засідання проводить Голова Ради РСЗ, Міністр інформаційних технологій та зв’язку Російської Федерації Леонід Рейман. У роботі Ради РСЗ беруть участь делегації всіх повноправних членів РСЗ – Адміністрацій зв’язку Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану та України, а також спостерігачі РСЗ – “Дойче Телеком”, АТ “Естонська пошта”, представники Виконавчого комітету СНД, Бюро радіозв’язку та Бюро розвитку електрозв’язку МСЕ та інші.

До порядку денного роботи засідання внесено чимало питань щодо міжнародного співробітництва. Зокрема, учасники засідання підвели основні підсумки першої сесії Регіональної конференції радіозв’язку з планування цифрового наземного радіомовлення, де загальні пропозиції РСЗ увійшли у підсумкові документи конференції.

Також учасники обговорюють хід підготовки РСЗ до Всесвітньої Асамблеї зі стандартизації електрозв’язку (ВАСЕ-2004), яка пройде у жовтні цього року у Бразилії. Асамблея є важливим заходом у рамках МСЕ, який торкається широкого кола споживачів, виробників та постачальників послуг зв’язку.

30 червня перед учасниками засідання з доповіддю щодо впровадження нових технологій та підвищення якості послуг, що надаються в умовах роботи операторів електрозв’язку РСЗ за міжнародними принципами, виступив Директор науково-технічного центру ВАТ “Укртелеком” Микола Гончар.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок