Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

В Одеській дирекції УДППЗ “Укрпошта” відбулася презентація книги Всеволода Фурмана “Общегосударственные стандартные почтовые марки Украины”.


23.12.2003
В Одеській дирекції УДППЗ “Укрпошта” відбулася презентація книги Всеволода Фурмана “Общегосударственные стандартные почтовые марки Украины”. Церемонія зібрала зацікавлених філателістів і працівників пошти. Нове видання представила директор Видавництва “Марка України" Валентина Худолій.

Книга є першою «ластівкою» випуску монографій Укрпоштою. Велику роль у створенні унікальної монографії, присвяченої 85-річчю перших українських марок, відіграли одеські поштовики, які надали автору чимало важливої інформації і створили сприятливі умови для своєчасного завершення важливої роботи. Книга розрахована на широке коло читачів, вона цікава для мистецтвознавців, істориків, культурологів. Книгу видано накладом в 1 тис. примірників і її можна придбати в магазині Видавництва “Марка України” у Києві. Примірники книги також надіслано в усі обласні дирекції Укрпошти.

Інформація з офіційного сайту Державного комітету зв'язку та інформатизації України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок