Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Нещодавно в Українському Домі пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Державні закупівлі в Україні. Розвиток та проблеми", в якій взяли участь представники Уряду України, законодавці, провідні фахівці та представники бізнесу


03.11.2003
Нещодавно в Українському Домі пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Державні закупівлі в Україні. Розвиток та проблеми", в якій взяли участь представники Уряду України, законодавці, провідні фахівці та представники бізнесу.

Серед питань, що викликали активне обговорення - розвиток інформаційних технологій і впровадження програмних продуктів у сферу закупівель.

Останніми роками інтерес до розвитку державної системи електронних торгів за кордоном суттєво зріс, її стали розвивати США, ЄС, Австралія, Перу, Саудівська Аравія, Польща, Канада -десятки країн, різних за рівнем економічного, політичного і соціального розвитку, але в однаковій мірі стурбованих збереженням свого національного багатства.

Україна теж не залишилася осторонь розв'язання питань розвитку цих систем. Зокрема, серед проекту Завдань Національної програми інформатизації на 2003-2005 роки, який перебуває на розгляді у Верховній Раді України, - створення інформаційно-аналітичної системи організації та проведення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг, моделі системи електронної торгівлі на прикладі товарних бірж для окремих галузей народного господарства та товарних ринків.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок