Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У Держкомзв'язку України відбулась робоча нарада, на якій було розглянуто хід підготовки Адміністрації зв'язку України до заходів, що відбудуться наприкінці жовтня у рамках регіональної співдружності зв'язку у Ташкенті (Узбекистан)


28.10.2003
У Держкомзв'язку України відбулась робоча нарада, на якій було розглянуто хід підготовки Адміністрації зв'язку України до заходів, що відбудуться наприкінці жовтня у рамках регіональної співдружності зв'язку (РСЗ) у Ташкенті (Узбекистан).

Виступаючи на нараді, заступник Голови Державного комітету зв'язку та інформатизації України Володимир Коляденко підкреслив важливість участі Адміністрації зв'язку України у заходах, що відбуваються в рамках РСЗ. В.Коляденко звернув увагу на активну позицію України у цій організації та наголосив на необхідності ретельної підготовки робочих документів, які мають стати основою для прийняття офіційних документів зустрічей.

27–29 жовтня у Ташкенті відбудеться засідання Керуючого комітету Транс-Азіатсько-Європейської волоконно-оптичної лінії зв'язку (ТАЄ); 28–29 жовтня – засідання Комісії РСЗ із розвитку людських ресурсів; 28–29 жовтня – засідання Комісії РСЗ з економіки зв'язку; 30–31 жовтня – нарада Ради операторів Регіональної співдружності зв'язку (РО РСЗ) та засідання Комісії РСЗ з електрозв'язку.

У заходах візьме участь делегація Адміністрації зв'язку України на чолі з заступником Голови Державного комітету зв'язку та інформатизації України Андрієм Омельченком. У складі делегації – Голова Правління ВАТ "Укртелеком" Сергій Січкаренко, який є Головою Ради операторів РСЗ. До складу делегації входять також представники Держкомітету зв'язку та інформатизації України, підприємств та вищих навчальних закладів галузі.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок