Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Працівники Ізмаїльського центру електрозв’язку Одеської філії ВАТ “Укртелеком” взяли участь у фіналі особистої першості міста Ізмаїла у змаганнях з міні-гольфу, присвячених святкуванню 60-ї річниці Великої Перемоги.

12.05.2005

У цьому році трудові колективи підприємств, закладів та установ м. Ізмаїла представляли більш двадцяти учасників.

Спортсмени – зв'язківці в цьому виді спорту новачки, беруть участь у міських змаганнях з 2004 року. Але вже торік у командній першості міста наша команда зайняла 3-є місце.

Цього разу успіх більш вагомий – дві перші сходинки на п'єдесталі пошани зайняли працівники Ізмаїльського центру електрозв’язку. Переможцем міського турніру став електромеханік АТС-2 В’ячеслав Белов, а друге місце зайняла Світлана Петрухіна, інструктор з фізичної культури.

Переможців нагороджено дипломами Ізмаїльського міського спортивного комітету, якій виступив організатором змагань.