Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Комітет з питань свободи слова та інформації на своєму засіданні розглянув низку законопроектів, рішення щодо яких Верховна Рада прийматиме на пленарних засіданнях


10.11.2003
Комітет з питань свободи слова та інформації на своєму засіданні розглянув низку законопроектів, рішення щодо яких Верховна Рада прийматиме на пленарних засіданнях, про це повідомив офіційний сайт ДКЗІ України.

Серед інших питань члени Комітету, зокрема, обговорили звернення Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" до Комітету щодо розповсюдження та регулювання тарифів періодичних видань по передплаті.

Зокрема, зазначалося, що питання давно викликає суперечку внаслідок двох підходів до проблеми - ринкового і застарілого, пов'язаного з вибірковою державною допомогою окремим засобам масової інформації, що ставить "Укрпошту" в складні фінансові умови.

Комітет вирішив звернутися з листом до Кабінету Міністрів України про повну компенсацію збитків, які несе підприємство від надання послуг засобам масової інформації на безоплатній та цільовій основі.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок