Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У Кабінеті Міністрів України


17.03.2005
Кабінет Міністрів України своєю постановою від 12 березня визначив структуру апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій.

Зокрема, згідно з документом, у складі апарату міністерств та інших органів виконавчої влади створюються департаменти (підрозділи для виконання основних завдань високого ступеню складності). Департамент очолює директор, який може мати не більше двох заступників, у тому числі одного, що не очолює відділ. Окрім цього, у складі апарату створюються самостійні управління, до складу яких входять не менше двох відділів. Загальна чисельність співробітників самостійного відділу не менше 6 чоловік, відділ очолюється начальником, який може мати не більше одного заступника начальника відділу.

У складі апарату можуть створюватись самостійні сектори для виконання завдань з окремих напрямків діяльності органу виконавчої влади, функції якого неможливо поєднувати з функціями інших структурних підрозділів, з чисельністю не менше двох працівників на чолі з завідувачем.

Відділ у складі департаменту (самостійного управління) створюється для виконання завдань з одного напрямку, чисельність не менше 5 працівників на чолі з начальником. Начальник відділу може мати не більше одного заступника за умови, що чисельність працівників не менше 7 чоловік.

Уряд також зобов’язав органи виконавчої влади здійснити у двомісячний термін заходи з приведення структури аппарату у відповідність з даною постановою, а Мінпраці та Мінфін протягом двох тижнів підготувати пропозиції щодо умов оплати праці.

За матеріалами “УНІАН”.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок